Koltuk Döşemeci

Koltuk Döşemeci

Koltuk imalatı, koltuk tamiri, koltuk kaplama gibi her türlü atölye işlerini yapan firmamız İstanbul’da Koltuk Döşeme Pendik semtinde bulunmaktadır.

Koltuk Döşemeci

Koltuk Döşeme Koltuk, 30 seneyi aşkın mobilya ve koltuk sektöründe hizmet vermiş, çeşitli koltuk ve sedir modelleri üreterek mobilya pazarında ülkemizin önemli firmalarından biridir. Koltuk imalatı, koltuk tamiri, koltuk kaplama gibi her türlü atölye işlerini yapan firmamız İstanbul’da Koltuk Döşeme Pendik semtinde bulunmaktadır. Tecrübeli ustalarımızın işçilikleri ile değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, istenilen ebatlarda ve renklerde çeşitli oturma grupları, salon ve oturma odası koltukları, köşe koltuk modelleri, josefinler, berjerler, dinlenme koltukları tarafımızdan üretilmektedir. Daha önce almış olduğunuz ve çeşitli sorunları koltuk takımlarınızın koltuk döşeme ve kumaş değişimi, iskelet iyileştirmesi ve ahşap boyama ve cilalama işlemleri de itina ile yapılmaktadır. 

İş yerlerimizde ve evlerimizde kullandığımız mobilyaların kumaşları ve kullanılan ekipmanlar özenle seçilip uygulanmaktadır. Koltuk kaplama modelleri uygulanacak olan eşyanın seçimi yapılmadan önce yapılacak koltuğun iskeleti güzelce elden geçirilmeli kontrolleri yapılıp daha sonra uygulanmalıdır. Kaplama yöntemi ile üretilen bu koltukların kullanıcıların tamamen zevkine hitap eden tarzda olması gerekmektedir.

Koltuk Döşeme Modelleri İstanbul

Koltuk Kaplama kullanımında eski eşyanızın ya da kullandığınız ve yıpranan kumaşlarının değiştirilmesi için kullanılan bu kaplama yöntemi daha ekonomik olmaktadır. Bu mobilyaların kalite faktörü kullanılan malzeme ile belirlenmektedir. Koltuk döşeme İstanbul modelleri yapısında bulunan çeşitli şekiller ve objeler ile daha farklı ya da daha modern görüntüler yakalayabilirsiniz. Farklı şekillere sahip olan mobilya sınıflarının değişkenliği mobilya tasarımcılarına üzerinde çalışmaları için yeni fikirler oluşturmalarında ve kullanıcı isteklerine bağlı olarak özel tasarımlar üzerinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Dekorasyon ürünlerinde doğru malzeme kullanımı tasarımcıların hafif lüks fakat dayanıklı ürünlerin kullanılması ile üretilen malzemenin dayanıklılığı ve kullanım süresini uzatmış olursunuz. Bu üretilen ürünlerde kullanım tercihini arttırmaktadır.